Метою викладання дисципліни є:
розробляти програмне забезпечення для вбудованих і розподілених застосувань, розраховувати, експлуатувати, типове для спеціальності обладнання;
- забезпечити теоретичну підготовку для розробки та дослідження системного програмного забезпечення, вивчення ряду наступних дисциплін і виконання дипломного проектування;
- дати знання про сучасні технології програмування та цілеспрямоване використання мови асемблера;
- отримання знань та навичок практичного застосування прийомів програмування на мові асемблера при створенні програмних продуктів для професійного та системного програмного забезпечення.
Процес вивчення дисципліни спрямований на формування наступних компетентностей:
- Здатність розробляти алгоритмічне та програмне забезпечення, компоненти комп’ютерних систем та мереж, Інтернет додатків, кіберфізичних систем з використанням сучасних методів і мов програмування, а також засобів і систем автоматизації проектування тощо (Р3).
- Здатність проектувати, імплементувати та обслуговувати комп’ютерні системи та мережі різного виду та призначення (Р4).
- Здатність створювати системне та прикладне програмне забезпечення комп’ютерних систем та мереж (Р5).
- Здатність використовувати та впроваджувати нові технології, включаючи технології розумних, мобільних, зелених і безпечних обчислень, брати участь в модернізації та реконструкції комп’ютерних систем та мереж, різноманітних вбудованих і розподілених додатків, зокрема з метою підвищення їх ефективності. (Р6).
Знати:
- наукові і математичні положення, що лежать в основі функціонування комп’ютерних засобів, систем та мереж;
- новітні технології в галузі комп’ютерної інженерії;
- вплив технічних рішень в суспільному, економічному, соціальному і екологічному контексті.
Вміти:
- застосовувати знання для ідентифікації, формулювання і розв’язування технічних задач спеціальності, використовуючи відомі методи;
- системно мислити та застосовувати творчі здібності до формування принципово нових ідей;
- здійснювати пошук інформації в різних джерелах для розв’язання задач комп’ютерної інженерії;
- поєднувати теорію і практику, а також приймати рішення та виробляти стратегію діяльності для вирішення завдань спеціальності з урахуванням загальнолюдських цінностей, суспільних, державних та виробничих інтересів.
- Викладач: Гринюк Сергій
Background Colour
Font Face
Font Size
1
Text Colour