Формування знань про особливості
організації виробництва засобів електронної техніки з подальшим вивченням
методів, методик та принципів здійснення випробування електронних пристроїв.
Мета навчальної дисципліни "Управління проектами"– формування та розвиток у здобувачів необхідних теоретичних знань із проектної діяльності та управління проектами; вивчення сутності, моделей та процесів їх реалізації; одержання здобувачами практичних навичок реалізації проектів у сфері електроніки: планування, забезпечення, організації, реалізації та обґрунтування проектів.
Основними завданнями вивчення дисципліни є: набуття здобувачами теоретичних знань щодо проектної діяльності та процесів управління проектами, вивчення сутності, моделей та процесів їх реалізації, управління проектною діяльністю у сфері електроніки, знань із охорони прав та економіки інтелектуальної власності; формування компетентностей проведення економічного обґрунтування та доцільності проектів; набуття навиків комунікації та особистісної взаємодії при реалізації проектів,; практичних навиків щодо планування, забезпечення, організації, реалізації та обґрунтування проектів у сфері електроніки; набуття навиків управління процесами виконання проектів, забезпечення їх якості та уникнення ризиків.
Дисципліна забезпечує набуття здобувачами освіти компетентностей:
Інтегральна компетентність
Здатність розв’язувати складні спеціалізовані задачі та практичні проблеми під час професійної діяльності у галузі електроніки та/або у процесі навчання, що передбачає проведення досліджень та/або здійснення інновацій щодо застосування теорій та методів електроніки та характеризується комплексністю та невизначеністю умов і вимог..
Загальні компетентності
ЗК2. Здатність спілкуватися державною мовою як усно, так і письмово.
ЗК3. Здатність спілкуватися іноземною мовою.
ЗК7. Навички міжособистісної взаємодії.
ЗК8. Здатність спілкуватися з представниками інших професійних груп різного рівня (з експертами з інших галузей знань/видів економічної діяльності).
Спеціальні (фахові, предметні) компетентності
СК2. Здатність планувати і реалізовувати інноваційні проекти у сфері електроніки, захищати права на інтелектуальну власність.
СК6. Здатність відшуковувати необхідну інформацію за допомогою сучасних інформаційних ресурсів, аналізувати та оцінювати її.
У результаті вивчення навчальної дисципліни здобувач освіти повинен:
ПРН 5. Забезпечувати енергетичну та економічну ефективність розробок, виробництва та експлуатації електронної техніки.
ПРН 6. Забезпечувати професійний розвиток членів колективу з урахуванням світового рівня наукових та інженерних досягнень в сфері розробки та експлуатації електронних компонентів, пристроїв і систем.
ПРН 11. Аналізувати техніко-економічні показники, надійність, ергономічність, патентну чистоту, потреби ринку, інвестиційний клімат та відповідність проектних рішень, наукових та дослідно-конструкторських розробок визначеним цілям та нормам законодавства України.
ПРН 12. Узагальнювати сучасні наукові знання в галузі електроніки та застосовувати їх для розв’язання складних науково-технічних задач, доведення отриманих рішень до рівня конкурентоспроможних розробок, втілення результатів у бізнес-проектах.
ПРН 13. Організовувати та керувати дослідницькою, інноваційною та інвестиційною діяльністю, бізнес-проектами та виробничими процесами з урахуванням технічних, технологічних та економічних факторів.
- Викладач: Войтович Сергій
Background Colour
Font Face
Font Size
Text Colour