У системі підготовки студентів за освітньою програмою Туризм дисципліна «Апітуризм» посідає важливе місце, оскільки виконує декілька важливих завдань, а саме знайомить студентів із особливостями апітуризму, який за своєю суттю є сталим, таким, що не виснажує ресурси, а сприяє їх збагаченню. У сучасному світі сталий розвиток країн, регіонів, спільнот є обов’язковою умовою їхнього економічного зростання. Туризм дедалі більше стає проекологічною галуззю, набуваючи форм сільського, зеленого, аграрного туризму тощо. Однією з таких форм є апітуризм, який за своєю суттю є сталим, таким, що не виснажує ресурси, а сприяє їх збагаченню. Aпiтуризм тісно пов’язаний з культурою і традиціями сільських спільнот, а його розвиток сприяє соціально-економічному відродженню сільської місцевості, забезпечує диверсифікацію сільськогосподарського виробництва, створює нові робочі місця, що дуже актуально для України.
Метою дисципліни «Апіуризм» є ознайомити студентів з основними видами апітуризму, їх специфікою та особливостями планування та організації відповідних турпродуктів для учасників спеціалізованих турів.
Навчальна дисципліна «Апітуризм» належить до циклу дисциплін вільного вибору для студентів, що здобувають вищу освіту за спеціальністю 242 «Туризм».
Необхідна навчальна база перед початком вивчення дисципліни спирається на знання дисциплін «Туристичні ресурси України та світу», «Кулінарна етнологія», «Організація туризму», «Гастрономічний туризм». Вивчення дисципліни «Апітуризм» тісно пов'язано з усіма іншими дисциплінами блоку, а також буде сприяти більш якісному освоєнню студентами спеціальності «Туризм» комплексу дисциплін вільного вибору з організації туристичного бізнесу.- Викладач: Лепкий Михайло
Background Colour
Font Face
Font Size
Text Colour