Мета вивчення дисципліни полягає у набутті студентом знань і умінь для здійснення професійної діяльності за спеціальністю з урахуванням ризику виникнення техногенних аварій й природних небезпек, які можуть спричинити надзвичайні ситуації та привести до несприятливих наслідків на об’єктах господарювання, а також формування у студентів відповідальності за особисту та колективну безпеку.
Основними завданнями вивчення дисципліни «Безпека життєдіяльності та  охорона праці в готельно-ресторанній індустрії" є:
– формування інтегрованої здатності використовувати набуті компетентності для підвищення рівня безпеки людини як у повсякденних умовах побуту та виробництва, так і за надзвичайних ситуацій,
– формування соціальних, екологічних, етичних, економічних аспектів, вимоги охорони праці, виробничої санітарії, пожежної безпеки та існуючих державних і міжнародних стандартів під час формування технічних завдань та рішень.
Найменування та опис компетентностей, формування котрих забезпечує вивчення дисципліни
Загальні компетентності:
ЗК8. Навики здійснення безпечної діяльності.
ЗК10.  Здатність застосовувати знання у практичних ситуаціях.

Спеціальні (фахові, предметні) компетентності:

СК1. Розуміння предметної області і специфіки професійної діяльності.

СК3. Здатність використовувати на практиці основи діючого законодавства в сфері готельного та ресторанного бізнесу та відстежувати зміни.

Результати навчання.

ПРН 7. Організовувати процес обслуговування споживачів готельних та ресторанних послуг на основі використання сучасних інформаційних, комунікаційних і сервісних технологій та дотримання стандартів якості і норм безпеки.

ПРН13. Визначати та формувати організаційну структуру підрозділів, координувати їх діяльність, визначати їх завдання та штатний розклад, вимоги до кваліфікації персоналу.

ПРН14. Організовувати роботу в закладах готельного і ресторанного господарства, відповідно до вимог охорони праці та протипожежної безпеки.

ПРН16. Виконувати самостійно завдання, розв’язувати задачі і проблеми, застосовувати їх в різних професійних ситуаціях та відповідати за результати своєї діяльності.

ПРН19. Діяти у відповідності з принципами соціальної відповідальності та громадянської свідомості.



 




Accessibility

Background Colour

Font Face

Font Size

1

Text Colour