Мета вивчення дисципліни. Полягає у набутті майбутніх спеціалістів знань щодо стану і проблем охорони праці у галузі готельного і ресторанного господарства, туристського сервісу, функціонування системи управління охороною праці та шляхів, методів і засобів забезпечення санітарних умов виробничого середовища і безпеки праці в галузі згідно з чинними законодавчими та іншими нормативно-правовими актами.

Завдання вивчення дисципліни. Забезпечення гарантії збереження здоров’я і працездатності працівників у виробничих умовах готельно-ресторанного господарства через ефективне управління охороною праці та формування відповідальності у посадових осіб і фахівців за колективну і власну безпеку.

Дисципліна «Безпека життєдіяльності та охорона праці в готельній та ресторанній індустрії» забезпечує набуття здобувачами освіти компетентностей:

Інтегральна компетентність

ІК. Здатність розв’язувати складні спеціалізовані задачі та практичні проблеми діяльності суб'єктів готельного і ресторанного бізнесу, що передбачає застосування теорій та методів системи наук, які формують концепції гостинності і характеризується комплексністю та невизначеністю умов.

Загальні компетентності

ЗК-8.   Навики здійснення безпечної діяльності.

ЗК-10. Здатність застосовувати знання у практичних ситуаціях.

 

Спеціальні (фахові, предметні) компетентності

СК-1. Розуміння предметної області і специфіки професійної діяльності.

СК-3. Здатність використовувати на практиці основи діючого законодавства в сфері готельного та ресторанного бізнесу та відстежувати зміни.

 

2.4. Передумови для вивчення дисципліни:

-       правове забезпечення сфери послуг;

-       політичні та соціальні студії.

2.5. Результати навчання:

  Програмні результати навчання (ПРН):

ПРН 7. Організовувати процес обслуговування споживачів готельних та ресторанних послуг на основі використання сучасних інформаційних, комунікаційних і сервісних технологій та дотримання стандартів якості і норм безпеки.

ПРН 13. Визначати та формувати організаційну структуру підрозділів, координувати їх діяльність, визначати їх завдання та штатний розклад, вимоги до кваліфікації персоналу.

ПРН 14. Організовувати роботу в закладах готельного і ресторанного господарства, відповідно до вимог охорони праці та протипожежної безпеки.

ПРН 16. Виконувати самостійно завдання, розв’язувати задачі і проблеми, застосовувати їх в різних професійних ситуаціях та відповідати за результати своєї діяльності.

ПРН 19. Діяти у відповідності з принципами соціальної відповідальності та громадянської свідомості.

 




Accessibility

Background Colour

Font Face

Font Size

1

Text Colour