Навчальна дисципліна «Конструктивне моделювання деталей одягу» забезпечує професійний
розвиток здобувача вищої освіти та спрямована на формування фахових компетенцій і
теоретико-методологічних знань щодо сутності та функцій проектування, конструювання та
виготовленням виробів легкої промисловості
- Викладач: Назарчук Людмила
Метою дисципліни «Хімічні технології в галузі» є вивчення технологічних процесів та операцій оздоблювального виробництва, в результаті яких суворий текстильний матеріал набуває гарного зовнішнього вигляду та нових властивостей. В межах дисципліни вивчаються фізико-хімічні та колоїдно-хімічні явища, що лежать в основі технологічних процесів оздоблювального виробництва; будова, хімічні та фізико-хімічні властивості волокноутворюючих полімерів та волокон; теоретичні основи підготовки тканин з різних типів волокон до фарбування та друкування; теорія та практика колорування (фарбування і друкування) різними класами барвників усіх видів волокон; теоретичні основи і технологію загальних і спеціальних видів заключного оздоблення текстильних матеріалів з різних видів волокон.
Вивчення дисципліни передбачає набуття компетентностей:
Здатність використовувати знання і розуміння фундаментальних наук для вирішення професійних задач.
Здатність організовувати та впроваджувати ефективні технологічні процеси виготовлення та/або реалізації виробів легкої промисловості різного цільового призначення.
Здатність професійно використовувати спеціальну термінологію з проектування й виготовлення продуктів виробництва та технологій легкої промисловості.
Здатність отримувати, зберігати, обробляти та аналізувати інформацію, необхідну для вирішення завдань професійної діяльності, прогнозування якості на усіх етапах проектування, виготовлення та/або реалізації виробів легкої промисловості.
Результати навчання:
Застосовувати абстрактне мислення у розв’язуванні складних спеціалізованих задач з виробництва та технології легкої промисловості.
Визначати характеристики та якість продуктів легкої промисловості у лабораторних умовах за допомогою сучасних методів виробничого контролю.
Володіти професійною термінологією та основними поняттями з матеріалознавства, конструювання, технології, дизайну, товарознавства, технологічних процесів виготовлення виробів легкої промисловості, номенклатури показників якості.
Описувати, ідентифікувати та класифікувати об’єкти легкої промисловості.
Знати і розуміти технології виготовлення виробів легкої промисловості, включаючи здійснення технологічного, техніко-економічного та дизайнпроектування.
Вміти розробляти, удосконалювати або оцінювати продукти виробництва та технології легкої промисловості.- Викладач: Ткачук Оксана