Метою викладання навчальної дисципліни «Організація і управління на підприємствах автотранспорту та забезпечення якості виробничих процесів» є формування знань та навичок організації і управління виробничо-технічною базою підприємств автомобільного транспорту , а також забезпечення якості продукції та послуг, застосування методів підвищення ефективності функціонування підприємств автомобільного транспорту, впровадження систем управління якістю.

Мета дисципліни – ознайомити студентів з основами технології машинобудування, способами та технологічним процесом виробництва автомобілів.

Основні  завдання  вивчення  дисципліни  – надання студентам знань про способи та методи досягнення точності обробки, підвищення технологічних властивостей деталей машин, продуктивних та економічних технологічних процесів.


Програма курсу «Іноземна мова (англійська) за професійним спрямуванням» ставить завданням досягнення студентом рівнів мовної компетенції, що відповідають міжнародним стандартам, викладеним у Загальноєвропейських рекомендаціях з мовної освіти та в Національній програмі з англійської мови для професійного спілкування.

 За вимогами Національної програми бакалаври повинні досягати рівня незалежного користувача.

 - Практична: формування у студентів загальних комунікативних мовленнєвих компетенцій (лінгвістичної, соціолінгвістичної і прагматичної) для забезпечення їхнього ефективного спілкування в академічному та професійному середовищі.

- Освітня: формування у студентів загальних компетенцій (декларативні знання, вміння та навички, компетенцію існування та вміння вчитися), сприяння розвитку здібностей до самооцінки та здатності до самостійного навчання.

- Пізнавальна: залучення студентів до таких академічних видів діяльності, які активізують і далі розвивають увесь спектр їхніх пізнавальних здібностей.

- Розвиваюча: допомога студентам у формуванні загальних компетенцій з метою розвитку їх особистої мотивації, зміцнення впевненості студентів як користувачів мови, а також їх позитивного ставлення до вивчення мови.

- Соціальна: сприяння становленню критичного самоусвідомлення та вмінь спілкуватися і робити вагомий внесок у міжнародне середовище, що постійно змінюється.

- Соціокультурна: досягання широкого розуміння важливих і різнопланових міжнародних соціокультурних проблем, для того щоб діяти належним чином у культурному розмаїтті професійних та академічних ситуацій.


Мета вивчення дисципліни Ознайомити студентів з основними способами і методикою технології ремонту автомобілів. Прищеплення студентам необхідних знань з основ капітального ремонту автомобілів та відновлювального ремонту деталей, матеріально-технічному забезпеченню робіт і економії енергетичних ресурсів.

Завдання вивчення дисципліни Навчати студентів основам розбирально-складальних, дефектувальних, комплектувальних робіт і призначення видів ремонту і відновлення деталей та їх виконання. Формування в студентів знань для вивчення інших спеціальних дисциплін та для подальшої інженерної діяльності випускників університету на підприємствах автомобільного транспорту та підприємствах автомобільної промисловості.


 


Вступ до фаху - дисципліна, яка має на меті дати початкові знання про основи державної політики на автомобільному транспорті; технологічні процеси життєвого циклу транспортних засобів; стандартизацію та нормування на автомобільному транспорті; засади підтвердження відповідності на транспорті, ознайомити студентів з основними нормативними документами у сфері автомобільного транспорту, основами метрології та вимірювань.

Метою дисципліни «Технічна експлуатація автомобілів» є вивчення методів і засобів технічного обслуговування (ТО) та поточного ремонту (ПР) автомобілів, оволодіння методами розробки технологічних процесів проведення ТО та ПР автомобілів, а також отримання теоретичних і практичних навичок розробки технологічних частин технічних проектів підприємств автомобільного транспорту для вирішення конкретних виробничих завдань технічного переозброєння і розвитку виробничо-технічної бази названих підприємств.

Основні завдання вивчення дисципліни:

– засвоєння студентами теоретичних положень технічної експлуатації;

– засвоєння студентами технологічних процесів і технології технічного обслуговування та поточного ремонту автомобілів, в т.ч. особливостей технічної експлуатації автомобілів нетипових та перспективних конструкцій;

 засвоєння студентами принципів та методів технологічного розрахунку автотранспортних підприємств (АТП) і станцій технічного обслуговування (СТО)  відповідно до сучасних вимог до вдосконалення і розвитку виробничо-технічної бази автомобільного транспорту.